Velikonoční soutěž o DVD komedie Bajkeři

Velikonoce a první záblesky sluníčka. To je nejlepší chvíle odstartovat soutěž o DVD s filmem Bajkeři, které právě vydává Magic Box. Film scenáristy Petra Kolečka a režiséra Martina Koppa je hvězdně obsazený. Známá jména najdete jak v rolích teenagerů (Adam Mišík, Jan Komínek, Celeste Buckingham), tak v rolích dospěláků (Tomáš Matonoha, Michal Suchánek, Vanda Hybnerová, Václav Postránecký). Hrajeme o 3 DVD s filmem. Vydání na DVD má bohatý bonusový materiál. Hudební klipy a více než dvacet dalších materiálů z natáčení.

Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce.

Ukázka jednoho z bonusů na DVD

Soutěž o DVD s filmem Bajkeři

Soutěž vyhodnotíme v úterý 3. dubna. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Bajkeři“.
Dodavatelem cen je distribuční společnost Magic Box.