Chvilky s Bokovou představují trailer – soutěží v sekci Na východ od západu

V listopadu do kin vstoupí novinka debutující Beáty Parkanové Chvilky. Parkanová má zatím za sebou pouze stejnojmenný krátkometrážní studentský film a pak také podíl na scénáři komedie Andílek na nervy. Chvilky ale vypadají jako podstatně sofistikovanější filmové dílo. V rodinném dramatu hraje hlavní roli Anežky Jenovéfa Boková. Film soutěží na nadcházejícím 53. MFF Karlovy Vary v sekci Na Východ od západu. Podívejte se na čerstvý trailer.

Anežka (Jenovéfa Boková) je mladá žena, která si přeje, aby vztah s její rodinou i partnery byl dobrý a klidný, a to i za tu cenu, že ona sama ustoupí a bude se vyhýbat případným nedorozuměním, sporům. Neuvědomuje si ale, že onen pomyslný klid je jen klidem před bouří, která musí dříve či později přijít. Film Chvilky vypráví příběh o základních situacích, vztazích a emocích, které potkávají každého člověka, jsou mu důvěrně blízké a známé. Vyprávějí o lásce, bolesti, oddanosti, ale také o naději, že člověk dokáže svá zranění přeměnit v sílu.

Chvilky (foto: CinemArt)

I další obsazení není vůbec špatné. Vedle Bokové se objeví Alena Mihulová, Viktor Tauš, Jaroslava Pokorná (Hořící keř, Okresní přebor), Martin Finger, Lenka Vlasáková a Marian Geišberg.

Distribuční premiéra je nachystána na 1. listopad, takže podívat se na film ve Varech bude nyní jedinečná příležitost.

53. MFF KV projekce:
4D6 Pondělí 2.7., 18:30 Karlovarské městské divadlo
5L5 Úterý 3.7., 16:30 Lázně III
7H2 Čtvrtek 5.7., 13:30 Divadlo Husovka

-red-
foto/video: CinemArt © 2018