Hra o trůny poprvé ve 4K rozlišení – soutěž o první řadu v ULTRA HD

Jeden z bezpochyby nejpopulárnějších seriálů současnosti Hra o trůny se poprvé dostává na 4K Ultra HD nosiče. Na Blu-ray s vysokým rozlišením a HDR právě vyšla první řada kultovního seriálu. Pro fanoušky je to jedinečná možnost, jak si užít napínavý seriál v nejvyšším možném rozlišení a kvalitě. HBO GO totiž narozdíl od Netflixu ve 4K rozlišení nevysílá. Spolu s distributorem jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž o první řadu na 4K ULTRA HD Blu-ray®.

Hra o trůny (foto: HBO)

V následujícím videu si můžete připomenout nejlepší momenty z první řady seriálu, které vás možná přesvědčí o tom, že dát si repete první řady a položit základ k jedinečné sbírce jednoho z nejsledovanějšího seriálu všech dob ve 4K není vůbec špatný nápad. Na to, abyste si seriál mohli doma přehrát potřebujete ale odpovídající vybavení. Titul totiž neobsahuje seriál v HD rozlišení, ale pouze zmíněné 4K disky. Doma vám tedy nesmí chybět 4K Blu-ray přehrávač a nejlépe 4K televize s HDR funkcí. Bez vysokorychlostního HDMI kabelu to také nepůjde.

Disky navíc obsahují obraz podporovaný v technologii Dolby Vision. To se tentokrát netýká zvuku, jak by se mohlo díky přídomku DOLBY zdát, ale obrazu. Dolby Vision je totiž standard, který má na vaši domácí televizi přinést obraz, který nejlépe odpovídá představám tvůrců a vychází z původního masteru. Technologie HDR (High Dymanic Range) totiž není všemocná. Napříč platformami, nosiči a přístroji je vizuál obrazu rozdílný a právě Dolby Vision by tyto disproporce mělo vyřešit.
Nechybí samozřejmě ani zvuková stopa Dolby Atmos®. Dá se tedy říci, že I. řada Hry o trůny se prezentuje na discích, které pracují na platformách současné technologické špičky.

Kromě 4K seriálu najdete na disku i bohatou nálož bonusových materiálů. Krom filmů o filmu zde jsou i informace o historii a tradicích světa George R. R. Martina, videa o castingu, tvorbě úvodu, adaptaci z knižních předloh, noční hlídce. Dozvíte se i víc o řeči Dothraki či profilech nejdůležitějších 15 postav I. řady seriálu.

Magic Box věnoval špičkový nosič Hra o trůny I (4K Ultra HD) do soutěže

Hra o trůny – Jon Sníh (foto: HBO)

Seriál Hra o trůny se každou další řadou stává silnější a kultovnější značkou. Když na konci páté řady zemřela jedna z hlavních postav, vzedmula se taková fanouškovská bouře a nevole, že do dneška není jasné, zda to byl chytrý kalkul tvůrců nebo diváci televizi donutili, aby na počátku šesté řady postavu Jona Sněha vrátili do hry. Seriál hraje navíc prim i v žebříčku, ze kterého zřejmě televize radost úplně nemá. Je vůbec nejstahovanějším seriálem posledních let. A právem platí za jeden z nejúspěšnějších projektů HBO za celou dobu jejího existence.
8. řada seriálu bude mít premiéru příští rok.

Unboxing na videu v úterý 26. června

-red-
foto/video: HBO, Magic Box © 2018

SOUTĚŽ probíhá od 24. června do 3. července 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Magic Box
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Hra o trůny 4K“.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.