Ant-Man a Wasp spojují síly – soutěž s filmem (video)

Ant-Man a Wasp – nová kapitola příběhu o superhrdinech, kteří se umí zmenšovat je tady. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang (Paul Rudd) čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová (Evangeline Lilly) a dr. Hank Pym (Michael Douglas) s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. Soutěžte s námi o ceny k filmu a podívejte se, kdo je vlastně Wasp v následujícím videu.

Soutěž o 5x klíčenku, 5x triko a 5×2 vstupenky do kina

SOUTĚŽ probíhá od 3. čerence do 10. července 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Ant-Man a Wasp“.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: