Do kin se vrátil Stallone a zase utíká z vězení – soutěž s filmem Plán útěku 2

Do českých kin dorazil thriller Plán útěku 2, kde se v hlavní roli opět objevuje Sylvester Stallone jako Ray Breslin. Ten je neustále na útěku – živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Po jeho boku se objevují noví parťáci i známý ranař Dave Bautista (Strážci Galaxie). Soutěžte s námi o 10 lístků na film do multiplexu Cinema City. Každý z výherců získá i triko k filmu.

Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci – nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Ray Breslina tak znovu vede směrem dovnitř.

Plán útěku 2 (foto: Forum Film)

Na scénáři se podílel, stejně jako v předchozím díle, Miles Chapman, režie se tentokrát ale ujal Steven C. Miller. Kromě Stalloneho a Bautisty se můžete těšit i na rapera Curtise Jacksona známého především pod uměleckým jménem 50 Cent.

Soutěž o 5×2 vstupenky do kina a trika k filmu

SOUTĚŽ probíhá od 26. července do 3. srpna 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Forum Film CZ.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Plán útěku 2″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.