Soutěž o DVD s oscarovým filmem Já, Tonya

V roce 1991 Tonya Harding vyhrála mistrovství Spojených států v krasobruslení a stala se vůbec první ženou, která v závodě úspěšně skočila trojitého axela. O tři roky později se zapletla do největšího skandálu sportovní historie a po nechvalně proslulém útoku na soupeřku Nancy Kerrigan při národní kvalifikaci v Detroitu byla navždy vyloučena z Americké krasobruslařské asociace. Nyní se na její filmový příběh Já, Tonya, oceněný Oscarem®, můžete podívat na DVD, které vydal Bontonfilm.

Za svůj výkon ve filmu Já, Tonya sklidila Margot Robbie chválu v superlativech, filmové ceny i nominace, včetně nominace na Zlatý Glóbus a Oscara®. Herečka prostudovala hodiny záběrů na YouTube a ESPN a zcela se ponořila do pečlivě zmapovaného incidentu s Nancy Kerriganovou, ke kterému došlo v pozdní fázi Hardingové krasobruslařské kariéry. Zároveň se však snažila poskládat dohromady její strastiplné mládí na americkém maloměstě.
Zlatou sošku Oscara® za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli si nakonec ale odnesla Allison Janney, která ve filmu ztvárnila Tonyinu problematickou matku.

„Tonyin příběh byl prvním velkým mediálním skandálem 24 hodinového zpravodajství. Udál se těsně před tím, než padly verdikty v případu O. J. Simpsona a podobu médií navždy změnily,“ vysvětluje Margot Robbie. „Média udělala z příběhu senzaci, poštvávala Nancy a Tonyu proti sobě, přestože byly obě mimořádné sportovkyně. Že mohlo k něčemu tak brutálnímu dojít v ladném světě krasobruslení, působilo paradoxně. I sama Tonya, jako výrazná a energická sportovkyně, představovala v disciplíně, která očekávala líbeznost a křehkost, neobvyklou výjimku. Lidé na ní měli jasně vyhraněný názor – buď ji milovali, nebo nenáviděli – a stali se na jejím příběhu závislí stejně, jako my dnes na televizních reality show.“

Soutěž o 3 DVD s filmem Já, Tonya

SOUTĚŽ probíhá od 7. srpna do 15. srpna 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Já, Tonya″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.