Buďte Predátorem! Soutěž o latexovou masku a další ceny k filmu

Predátor už začal v kinech lovit tento čtvrtek. Vy, pokud budete mít štěstí, můžete v naší soutěži ulovit nějakou z cen, které nám do soutěže věnoval distributor filmu, společnost CinemArt. Jedna z nich ale vyčnívá nad ostatní. Můžete totož vyhrát velmi věrnou masku Predátora z latexu. Predátor: Evoluce je v kinech od 13. září.

Režisérem a scenáristou filmu Predátor: Evoluce je Shane Black (Iron Man 3, Smrtonosná zbraň), který je s touto ságou spojen již od jejího vzniku, kdy se v prvním Predátorovi, klasice z roku 1987, proslavil rolí Hawkinse. A divákům vzkazuje, že „Predátor v tomhle filmu je ten nejsmrtonosnější a nejhrozivější ze všech.“ John Davis, producent původního i všech následujících filmů o Predátorovi, zase vzpomíná, co ho k této postavě hned na začátku přitáhlo: „Byla to myšlenka na lovce. Myšlenka na tvora z jiné planety, pro kterého lov znamená největší hru, který cestuje z planety na planetu; proti němu americké komando a parta chlápků v džungli. Ti Predátora nakonec přelstí a porazí, takže přesto, že Predátor má obrovskou sílu a skvělou výzbroj, člověk vyhraje vynalézavostí a silnou touhou přežít.”

Soutěž o ceny k filmu Predátor: Evoluce

SOUTĚŽ probíhá od 15. září do 23. září 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Predátor: Evoluce″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

Článek jsme oštítkovali takto:
%d blogerům se to líbí: