Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Captain Marvel – Nejmocnější superhrdinka má první trailer (video)

V březnu 2019 dorazí jeden z nejmocnějších superhrdinů marvelovského světa. A bude jím Captain Marvel (Carol Danvers) – žena s tváří herečky Brie Larson. Fanoušci samozřejmě tuto ikonickou postavu znají a kdo ne, může se podívat na čerstvý trailer, starý pár desítek minut.

Captain Marvel není klasická sólovka, která by představovala postavu od jejích prvopočátků. Film začíná už v době, kdy má superhrdinka plně rozvinuté schopnosti. Má se stát součástí týmu Starforce, který povede velitel, kterého ztvární už dříve potvrzený Jude Law.
Captain Marvel je údajně napůl člověk a napůl patří Kree, z nichž pochází také členové týmu Starforce. Ve filmu se rovněž objeví postava z rasy Kree Ronan, kterou už známe z prvních Strážců galaxie.

Brie Larson jako Captain Marvel

Naděje do mocné hrdinky vkládá Nick Fury, což dokládá i potitulková scéna z Infinity War. A jaké schopnosti vlastně Captain Marvel má? Kromě supersíly a odolnosti má také schopnost létat. A to jak v atmosféře tak vesmíru. Dokáže absorbovat energii, shromažďovat ji a následně využít. Dokonce umí měnit částečně i podobu.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Do českých kin vejde superhrdinka 7. března 2019[/pullquote]

-red-
foto/video: Falcon, Marvel Entert. © 2018

 

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast