Nepřehlédněte

Creed II má nový dechberoucí trailer (video)

Nový trailer dvojky Creed dokáže věrného fanouška téměř přivést k filmovému vyvrcholení. Příměr je to možná přehnaný, ale až se podíváte na nový trailer, určitě budete spokojeni.
Adonis Creed, kterého trénuje samotný Rocky Balboa, se stal v prvním dílu tohoto snímku šampionem v polotěžké váze. Dokázal tak, že má po svém otci nejen talent ale i srdce pravého bojovníka. Nyní je vyzván na zápas velmi nebezpečným boxerem, kterým není nikdo jiný než Viktor Drago. Pokud Adonis tento zápas prohraje, přijde o všechno.

Film CREED II vniknul pod taktovkou Stevena Capla jr. a scénář napsal sám Sylvester Stallone na motivy příběhu o Rockym, který se na filmu podílel i producentsky. Ve štábu se mimo jiných objevil kameraman Kramer Morgenthau (Thor:Temný svět), architekt Franco Carbone (The Expendables), speciální poradce pro box Robert Sale nebo koordinátor speciálních efektů Patrick White (Baby driver, Deepwater Horizon: Moře v plamenech). Natáčení probíhalo především ve Filadelfii v Pensylvánii a kvůli několika scénám se štáb přesouval do Nového Mexika.

Poselství zní jasně – nezáleží na tom, jak daleko v životě dojdeš, tvoje minulost a rodina bude vždy s tebou. Odhodlání, tvrdou dřinu a disciplínu ukáže v tomto sportovní dramatu Michael B. Jordan a Sylvester Stallone v kinech od 22. listopadu 2018.

První trailer:

-red-
foto/video: Forum Film, MGM, WB, Totalfilm Media © 2018

%d blogerům se to líbí: