Nepřehlédněte

Dwayne Johson zachraňuje rodinu z Mrakodrapu (soutěž o DVD a Blu-ray)

Bontonfilm vydal další akčňák s Dwayem Johnsonem. Vyhrát s námi můžete DVD nebo Blu-ray s filmem. Nový akčňák klasického střihu velmi silně připomíná legendární Smrtonosnou past s Brucem Willisem. Mrakodrap je samozřejmě mnohem rozmáchlejší a trikový film a navíc je tu několik bizarních momentů, které můžeme odpustit snad jen Dwaynovi či Arnoldovi. I tak se ale jedná o odsýpající popcornovou jednohubku, která vás dobře pobaví. 

Sice už to tu mnohokrát bylo, ale když obsadíte Rocka – Dwayna Johnsona do role zachránce rodiny, budovy a jednoho multimiliardáře, nemůžete šlápnout vedle. Sice se tu režisér po většinu stopáže pokouší o plnokrevné akční drama, ale samotné Dwaynovo vzezření zaručuje minimálně několik vtipných momentů. A nikdo neřeší, zda jsou chtěné nebo ne.

Mrakodrap (foto: CinemArt)

Ultimátní svalnatec tentokrát přišel o nohu při zpackaném zásahu FBI. Zato ale v nemocnici poznal svou budoucí ženu, upletl si s ní juniory a po deseti letech od nešťastné události je šťastný. Momentálně s celou rodinkou bydlí v Hong Kongu, kde si multimiliardář postavil nejvyšší budovu světa. Dwayne má jako bezpečnostní expert za úkol zkontrolovat funkčnost bezpečnostních protokolů, aby se mohl mrakodrap otevřít. Stane se ale obětí komplotu, při kterém padouši  barák zapálí a Dwaynovu rodinku oheň na místě uvězní. V sázce je osud jeho rodiny i majitele mrakodrapu.
MacGyverovská hláška “Když něco nespravíš lepící páskou, použil jsi málo lepící pásky” velmi potěší. Stejně jako veselý fakt, že si matka od rodiny při záchraně syna a balancování na nestabilním prkně nad propastí nesundá boty s podpatky.

Soutěž o 3x DVD a 3x Blu-ray s filmem

SOUTĚŽ probíhá od 19. listopadu do 26. listopadu 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Fantastická zvířata Grindelwaldovy zločiny″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.