Kdo je Shazam? Zachary Levi představuje superhrdinského teenagera (video)

Herec Zachary Levi představuje v komediální komiksovce z dílny DC hodně netypického superhrdinu. Shazam! nabourává běžné stereotypy a zákonitosti superhrdinských filmů. “Billy Batson je hodný kluk s dobrým srdcem, který se nebojí postavit za ostatní. A jelikož má ryzí srdce, dostane se k čarodějovi a ten mu propůjčí magickou schopnost. Obdaří ho schopnostmi superhrdiny. Stačí jen vyslovit slovo Shazam!,” prozrazuje o postavě představitel superhrdiny Zachary Levi. Víc o postavě Shazama najdete v následujícím videu.

Komiksoví nadšenci tuhle postavu samozřejmě znají, ti filmoví ji poznají už 4. dubna. Dá se říct, že DC se možná nasazením tohoto filmu snaží mírně konkurovat Deadpoolovi. I když tady se samozřejmě nic “R” kového čekat nedá. Spíš jde o ono odlehčení a sázku na komediální linku. Ve filmu se tentokrát jako záporák objeví Mark Strong (Kingsman).

Film realizoval švédský režisér David F. Sandberg (Annabelle 2, Zhasni a zemřeš), který se po sérii hororů asi toužil konečně zasmát. Po zveřejnění trailerů a dalších ukázek to vypadá, že se budeme smát a dobře bavit s ním.

-red-
foto/video: Totalfilm / Vertical Entert. © 2019