Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Kdo je Shazam? Zachary Levi představuje superhrdinského teenagera (video)

Herec Zachary Levi představuje v komediální komiksovce z dílny DC hodně netypického superhrdinu. Shazam! nabourává běžné stereotypy a zákonitosti superhrdinských filmů. „Billy Batson je hodný kluk s dobrým srdcem, který se nebojí postavit za ostatní. A jelikož má ryzí srdce, dostane se k čarodějovi a ten mu propůjčí magickou schopnost. Obdaří ho schopnostmi superhrdiny. Stačí jen vyslovit slovo Shazam!,“ prozrazuje o postavě představitel superhrdiny Zachary Levi. Víc o postavě Shazama najdete v následujícím videu.

Komiksoví nadšenci tuhle postavu samozřejmě znají, ti filmoví ji poznají už 4. dubna. Dá se říct, že DC se možná nasazením tohoto filmu snaží mírně konkurovat Deadpoolovi. I když tady se samozřejmě nic “R” kového čekat nedá. Spíš jde o ono odlehčení a sázku na komediální linku. Ve filmu se tentokrát jako záporák objeví Mark Strong (Kingsman).

Film realizoval švédský režisér David F. Sandberg (Annabelle 2, Zhasni a zemřeš), který se po sérii hororů asi toužil konečně zasmát. Po zveřejnění trailerů a dalších ukázek to vypadá, že se budeme smát a dobře bavit s ním.

-red-
foto/video: Totalfilm / Vertical Entert. © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast