Soutěžíme o Venoma na DVD a Blu-ray

Dočkali jsme se. Na DVD, Blu-ray i Ultra HD vyšel komiksový Venom. Film s Tomem Hardym v hlavní roli se nakonec stal hitem a studio Sony chystá pokračování. Ale zpátky k prvnímu dílu – Eddie Brock (Tom Hardy) je investigativní novinář s krásnou přítelkyní právničkou (Michelle Williams). Za svým si jde hlava nehlava a často nemyslí na následky. Nelíbí se mu aktivity miliardáře Carltona Drakea (Riz Ahmed). V jeho laboratořích se na Eddieho pověsí mimozemský symbiont, který ho shledá jako ideálního hostitele. Eddie svého pasažéra zpočátku odmítá, ale nakonec s ním splyne v jedno tělo. Celou dobu ale bojuje se svým mimozemským pasažérem podobně jako dr. Jekyll s panem Hydem.’
Soutěžte s námi o DVDčka i Blu-ray disky od Bontonfilmu.

Na Blu-ray najdete spoustu zajímavých bonusů. Ochutnávku vám na videu přinášíme i tady. Co ale na discích neuvidíte je zákulisí českého dabingu. Výsledek ale uslyšíte. Podívejte se s námi exkluzivně, jak vznikala česká verze, kterou najdete i na discích od Bontonfilmu.
Tom Hardy nemá jenom specifický hlas, ale je to i specifický herec a já ho mám strašně moc rád,” říká o svém kolegovi jeho dabér Petr Lněnička a dodává: “Naštěstí se s ním nepotkávám poprvé, už jsem ho daboval v několika filmech. V každém filmu je jiný, takže ani nemůžu říct, že jsem si na něj už zvyknul. I ve Venomovi je jiný. Ten jeho hlas je tady možná trošičku vyšší než v jiných jeho filmech.”


 

Soutěž o 3x DVD a 3x Blu-ray Venom

SOUTĚŽ probíhá od 9. února do 16. února 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Venom”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Falcon, Totalfilm Media, Bontonfilm © 2018, 2019
Reportáž z Marvel / Sony dabingu VENOM v pražském studiu Virtual – překlad filmu: Vojtěch Kostiha, režie českého znění: Vladimír Žďánský, natočeno v září 2018 Produkce videa: Totalfilm Media, s.r.o. pro Falcon, a.s. © 2018 All rights reserved.
© 2018 CTMG. All Rights Reserved. MARVEL and all related character names: © & TM 2018 MARVEL.