Nepřehlédněte

Na Letné děsil o víkendu Noční král – finální Hra o trůny startuje

České HBO přichystalo na víkend několik marketingových akcí, které podporovaly novou řadu seriálu Hra o trůny. Ta je natolik očekávaná, že by žádnou reklamu nepotřebovala, ale stanice chtěla evidentně spíš potěšit skalní fanoušky seriálu. Dnes tedy avizované datum nastalo a premiéra Hry o trůny se na HBO GO odehrála ve 3 hodiny ráno našeho času. Mnozí z vás tak první díl seriálu už viděli, ti další se na něj chystají během večera na HBO GO nebo na kanále HBO v běžném vysílání. V Praze je také přichystána speciální slavnostní premiéra v multikině Cinestar Anděl. Podívejte se, jak vypadal videomapping Nočního krále na pražské Letné. 

HBO také v uplynulých dnech po celé Praze umísťovalo před významné budovy a instituce provokativní nápis “Vaše vláda končí 15. dubna”.

Ve znamení Hry o trůny se neslo i fotbalové derby pražských S.

Hra o trůny – Derby

Zbrusu nový úvodní díl Hry o trůny je již nyní k dispozici pro předplatitele na HBO GO. Televize jej odvysílá ve 20 hodin. Nejsledovanější seriál v historii HBO a celosvětový televizní fenomén Hra o trůny se vrací se svou osmou a poslední řadou.

-red-
foto/video: HBO Europe © 2019

%d blogerům se to líbí: