Nepřehlédněte

Jan Cina jako pekelník v Čertím brku (soutěž o DVD)

Úspěšná pohádka Marka Najbrta Čertí brko putovala po českých kinech na přelomu tohoto roku. A byla úspěšná. Nejen díky skvěle obsazenému hereckému ansámblu (Jan Cina, Judit Bárdosz, Ondřej Vetchý, Jana Plodková, Marek Daniel, Tomáš Jeřábek a další), ale také zásluhou skvělé výpravy a masek (Český lev). Nyní vychází pohádka na DVD a Blu-ray. Tři z vás mohou získat DVD s filmem.

„Nechtěli jsme jít cestou prvoplánového českého čerta s kudrnatými vlasy a kožešinovou vestičkou,“ říká Andrea Králová, návrhářka kostýmů. „Takže naši čerti mají  rohy, mají vesty, ale přece jenom trochu jiné, než na jaké je dětský divák zvyklý.“ Podívejte se na dvě nová videa. Jedno se věnuje kostýmům obecně a druhé přímo čertovským postavám.

Na jedné z pekelných poboček u města Pytlov přestane fungovat čertí brko, který zapisuje lidské hříchy. Lucifer vyšle s novým čertím brkem do světa trochu zmateného čerta Bonifáce.  Místní šejdíř mu ale kouzelné brko ukradne, a tím se spustí řetěz nešťastných událostí. Je na Bonifácovi, aby osvobodil Pytlov, zachránil peklo i získal srdce krásné Markétky.

Soutěž o 3 DVD s filmem Čertí brko

SOUTĚŽ probíhá od 5. května do 12. května 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Čertí brko”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
%d blogerům se to líbí: