Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Šprtky to chtěj taky – necenzurovaný trailer lechtivé komedie

Na konci května se do kin podívá ujetá komedie o dvou nejlepších kamarádkách a zároveň premiantkách ročníku. Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) jsou velmi chytré, šikovné, ale v kolektivu dost neoblíbené. Na své spolužáky s horšími známkami se dívají s velkým opovržením a despektem. Co se ale stane, když zjistí, že ty roky šprtání byly v podstatě k ničemu, a že si mohly užívat jako všichni ostatní? Podívejte se na necenzurovaný trailer filmu Šprtky to chtěj taky, který se už víc než týden drží v trendech českého YouTube.


Dvě kamarádky celou střední školu proleží v učebnicích, aby byly nejlepší. Poslední den na střední si však uvědomí, že být „normálními“ teenagery může mít své výhody, protože život někdy naučí víc než škola. A protože si za celou střední moc večírků a zábavy na rozdíl od ostatních neužily, rozhodnou se všechno dohnat za jeden den. Za tuhle párty asi jedničku nedostanou, ale zato okusí život tolik oblíbených „rebelů“. Režie se ujala kráska, která už dokázala svoje kvality před kamerou, Olivia Wilde. Ve vedlejších rolích se můžete těšit na komediální esa jako Jason Sudeikis (Millerovi na tripu) či oblíbená Lisa Kudrow (Přátelé).

-red-
foto/video: Forum Film, Totalfilm.cz © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast