Nepřehlédněte

Slunce je také hvězda – soutěž s adaptací romantického knižního bestselleru

Do kin právě vstoupilo romantické drama Slunce je také hvězda. Adaptace knižního Nicoly Yonoové se natáčela v New Yorku a město ve filmu tvoří významnou kulisu. Příběh dvou mladých New Yorčanů, jejichž lásce stojí v cestě imigrační úřad Spojených států. Soutěžte s námi o knižní předlohy a kosmetické přístroje.


Nataša je dívka, která nevěří na osud ani na sny, a spoléhá se pouze na vědu a fakta. Až do magického okamžiku, kdy osud zasáhne a ona uprostřed horkého dne na rušné newyorské ulici narazí na Daniela, nevyléčitelného romantika. Mezi dvěma zcela neznámými osobami okamžitě přeskočí jiskra, ale hvězdy jim nejsou velmi nakloněny. Nataše a její rodině totiž zbývá dvanáct hodin do nuceného odchodu z USA. Daniel to však nevzdává, protože už při prvním pohledu na ni mu bylo jasné, že osud jim dvěma nachystal něco opravdu zvláštního a výjimečného.

Soutěž o 5x knižní předlohu a 5x čisticí kartáček Mary Kay

SOUTĚŽ probíhá od 27. června do 3. července 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Forum Film.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Slunce je také hvězda”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

 

%d blogerům se to líbí: