Angry Birds zachraňují planetu, připojte se a soutěžte

Podruhé do kin přilétli rozzlobení ptáci z Ptačího ostrova a nejen ti. Vrací se taky osazenstvo prasečího ostrova, aby společně s ptáky čelili novému nebezpečí. Před časem se herci, kteří dabují původní anglickou verzi snímku Angry Birds ve filmu 2 připojili k výzvě Spojených národů a společně na diváky apelují, aby se k planetě chovali ekologicky a s respektem. Pusťte si následující video, kde vám Jason Sudeikis, Rachel Bloom, Peter Dinklage, Leslie Jones nebo Josh Gad poradím jak na to. Zároveň můžete soutěžit o 5 balíčků dárků k filmu.

Soutěž o 5x balíček Angry Birds ve filmu 2


SOUTĚŽ probíhá od 31. srpna do 5. září 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s..
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Angry Birds 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.