Přes prsty má oficiální song od Marcella a Lucie Bílé

Nová píseň zpěváka Marcella doprovodí novou komedii Petra Kolečka do kin. Film Přes prsty s Petrou Hřebíčkovou, Denisou Nesvačilovou či Jiřím Langmajerem bude mít premiéru už tento čtvrtek. Píseň Tvůj svět, kterou zpěvák Marcell složil, nazpívala s hudebníkem Lucie Bílá.  

„Myslím, že každý interpret si přeje, aby jeho píseň jednou byla titulní písní k celovečernímu filmu. Moc si vážím toho, že mně se to povedlo zrovna u filmu Petra Kolečka, kterého znám už od spolupráce na seriálu Lajna,“ svěřil se třicetiletý Marcel Procházka, zpěvák, producent a skladatel, který vystudoval medicínu a věnuje se také lékařské praxi. Pro seriál Lajna napsal song Tenkej led, spolupracuje ale i s interprety jako jsou Lenny, Mirai, Adam Mišík, Paulie Garand nebo rapper Lipo.

Před několika dny vznikl také videoklip k titulní písni, který se odehrává na volejbalovém hřišti a je doplněn záběry z filmu. „Loni na jaře jsem dostal scénář, abych si ho přečetl, jestli se mi bude vůbec líbit. A byl jsem z něj doslova nadšený. Pak mi Petr Kolečko zavolal, jestli bych dokázal napsat píseň, která by s tématem filmu souvisela. Tak jsem to zkusil a věřím, že se to podařilo,“ popsal Marcell vznik spolupráce na ústředním songu filmu Přes prsty s tím, že jako student gymnázia kdysi dokonce jezdil reprezentovat školu v šestkovém volejbalu.

Rodák z Olomouce tentokrát přizval ke spolupráci „slavici“ Lucii Bílou. Ta v songu s názvem Tvůj svět zpívá své party s nezaměnitelným feelingem. „Jsem moc rád, že Lucie pozvání zazpívat si se mnou přijala. Ve studiu se často potkávám s různými interprety, a tak vím, jak je vzácné, potkat se s opravdu dobrou zpěvačkou. A tou Lucka bezpochyby je, skladbu totiž nazpívala na první dobrou,“ popsal nahrávání písně Marcell.

Romantická komedie Přes prsty, která v hlavních rolích představí Petru Hřebíčkovou, Denisu Nesvačilovou, Jiřího Langmajera nebo Vojtu Dyka, bude mít premiéru v českých kinech 29. srpna.

-red-
zdroj: Gábina Vágner