Soutěž s Hobbsem a Shawem – hrajeme o komplet Rychle a zběsile

Co spojuje vysvalenou americkou mlátičku Hobbse a elegantního britského zabijáka Shawa? Jeden všehoschopný gauner, kterého by sami zastavit nedokázali. Dwayne Johnson a Jason Statham řádí v akční jízdě, která je o poznání rychlejší a zběsilejší.  Než vyrazíte do kina na Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, zkuste naši soutěž o kompletní sérii Rychle a zběsile 1-8 na Blu-ray discích. Pro jednoho z vás budeme mít tuto exkluzivní kolekci, třem výhercům pošleme tričko.

Přestože Hobbs a Shaw tvoří samostatný příběh, který na předchozí díly ságy Rychle a zběsile bezprostředně nenavazuje, kontinuita je zachována v podobě architekta celé série Chrise Morgana, který napsal scénář. A o to, abyste i u tohoto filmu valili oči u scén s přívlastkem „nezapomenutelné“, se postaral režisér David Leitch, režisér pokračování Deadpoola a prvního Johna Wicka.

Soutěž o kompletní sérii na Blu-ray a trička

Ceny:
1x kompletní série Rychle a zběsile na Blu-ray discích
3x triko Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

SOUTĚŽ probíhá od 2. srpna do 9. srpna 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “RZ: Hobbs a Shaw”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.