První ohlasy nového Terminátora chválí, prý je dobrý jako první dva díly (video)

Vypadá to, že tentokrát se máme na co těšit. Už samo obsazení Lindy Hamilton, která tvrdila, že se vrátí, pouze když bude další Terminátor stát za to, bylo dobrou zprávou. Ale znáte to, když zacinkají zlaťáky, je možné svoje nároky i zásady zmírnit. Ale v případě novinky Terminátor: Temný osud se možná všechno podařilo, tak jak má. Ostatně i jméno režiséra Tima Millera (Deadpool) může být pro mnoho lidí zajištěním minimálně základního standardu kvality.

První ohlasy ze zámoří hovoří především o tom, že uplynulým dílům chyběla Linda Hamilton. Že se jednoduše ukazuje, že tím základním kolečkem fungujícího soukolí je postava Sarah a nikoliv T-800 v podání Arnieho. Může se to zdát zvláštní, ale když se podíváte na dosavadní atmosférické trailery či ukázku, kterou jsme nedávno zveřejnili, nebude to tak úplně od věci.

Chválu sklízí ale i další herci. Zejména pak Mackenzie Davis a Gabriel Luna jako nový Terminátor. Na plátně nechybí ani Edward Furlong (John Connor).
Krom nových postav je tento návrat ke starým známým dobrým tahem na branku. Miller se krom známých i neokoukaných tváří opírá zejména do neutuchající akce. První recenzenti nový snímek srovnávají s T1 a T2 a oceňují především nekomplikovaný děj a budování hutné atmosféry.
Vypadá to, že se konečně máme na co těšit a na všechny filmové mezičlánky můžeme s klidným svědomím zapomenout. Ale neříkejme hop, dokud v pátek neuvidíme film. Hned přispěcháme s prvními dojmy. Zatím se podívejte na čerstvý film o filmu.

-red-
foto/video: CinemArt, Totalfilm.cz © 2019