Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

První ukázka 3Bobule dojímá hlasem Václava Postráneckého (video)

Třetí pokračování populárních komedií z vinařského prostředí nazvané 3Bobule má první videoukázku. Producent filmu dnes uvolnil oficiální teaser, který svým hlasem doprovází Václav Postránecký. Nedávno zesnulý herec, který k populární sérii neodmyslitelně patří, stačil před svým odchodem namluvit komentář, který uslyšíme ve filmu. Hlas legendárního herce si můžete užít v následujícím videu.

3Bobule režíroval Martin Kopp podle scénáře Matěje Podzimka a Tomáše Vávry. Do hlavních rolí se vrací Tereza Ramba, Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer. Nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Slovenskou posilou je u sousedů velmi populární Braňo Deák (seriál Oteckovia). Filmovým debutem jsou 3Bobule pro Lumíru Přichystalovou, kterou diváci znají ze seriálu Tátové na tahu. Producentem je opět Tomáš Vican (Lidice, Bobule, 2Bobule, Vinaři, Bajkeři).

„Jsem s natočeným materiálem spokojený. Často jsem po natáčení napjatý, někdy až nervózní, ale teď se do střižny opravdu těším,“ svěřil se poslední natáčecí den režisér Martin Kopp. Komedie z moravských vinic, jejíž hrdinové už jsou přece jen o více jak 10 let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah, představí divákům vedle Mikulova také Moravskou Novou Ves, Klentnici, Sedlec, Bulhary, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Zaječí.
Producent divákům navíc slibuje minimálně dva nové chytlavé songy. Výrazný hudební doprovod byl totiž nedílnou součástí předchozích dílů. Do dneška je velmi populární původní píseň kapely Kryštof Atentát, spojená s prvním dílem filmové série.

3Bobule – záběr z monitoru v režii (foto: Totalfilm)

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách.
Film bude mít premiéru 12. března 2020 a do kin jej uvede společnost Bioscop.

-red-
foto/video: Vinná galerie, Totalfilm Media, Bioscop © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast