Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Zloba se vrací – Angelina Jolie: Máme ještě co vyprávět (video)

Do kin se ve čtvrtek vrací Zloba s tváří Angeliny Jolie. Od prvního dílu Zloba: Královna černé magie uplynulo několik let a vztah Růženky a Zloby se změnil. Princezna dospěla a začíná docházet ke generačním střetům. „V prvním filmu bylo Elle Fanning 15 let, teď je jí 21,“ přibližuje časový posun Angelina Jolie a dodává: „Museli jsme natočit pokračování. Byli jsme si jistí, že ten příběh má ještě jednu kapitolu.“ Víc o novince Zloba: Královna všeho zlého se dozvíte v následujícím filmu o filmu.

Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce.

Jednička Zloby stála studio 180 milionů dolarů a nakonec vydělala přes 759 milionů dolarů.

Film vejde do českých kin ve čtvrtek 17. října.
-red-
foto/video: Falcon © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast