Nepřehlédněte

Horor Neviditelný děsí prvním trailerem s Elisabeth Moss

Už mě nikdy neuvidíš. A bude tě to bolet… To je motto nového hororu z dílny studia Blumhouse. Hlavní roli ve filmu Neviditelný ztvárnila držitelka ceny Emmy Elisabeth Moss (My, seriál Příběh služebnice). Film je inspirován klasickým filmem studia Universal z roku 1933. Podívejte se na první trailer.

Cecilia Kass (Elisabeth Moss) uvízla v nebezpečném vztahu s bohatým brilantním vědcem, který ji poměrně nevybíravě kontroluje na každém kroku. Až s pomocí rodiny a přátel se jí z jeho “zajetí” podaří uniknout. Její ex navíc krátce poté spáchá sebevraždu a poměrně překvapivě právě Cecílii odkáže velkou část svého majetku. Ta však začne mít záhy pocit, že jeho smrt mohla být fingovaná. Důvodem je série těžko vysvětlitelných událostí, jejichž intenzita a brutalita se stupňuje tak, že lidé z jejího okolí se ocitnou v bezprostředním ohrožení života. Jak si může člověk udržet zdání příčetnosti a přitom tvrdit, že vám jde o život kvůli něčemu, co nevidíte?
Autorem scénáře a režisérem snímku je Leigh Whannell, jeden z původních tvůrců série Saw a režisér úspěšného thrilleru Upgrade.

-red-
foto/video: CinemArt © 2019

%d blogerům se to líbí: