Do kin se vrátily Anna s Elsou – Ledové království má dvojku (soutěž)

Před šesti lety vyslala společnost Disney do světa Ledové království. Nečekaný celosvětový kasovní úspěch korunoval zisk dvou Oscarů za Nejlepší animovaný film a Nejlepší píseň pro zpěvačku a představitelku titulní role Idinu Menzel. Píseň Let it go zaznamenala úspěch i u nás, zejména pak v české verzi (Najednou) v podání zpěvačky Moniky Absolonové. Tvůrčí tým se po letech a dvou krátkých filmech vrátil s velkolepým pokračováním. 

Pro české diváky je dobrou zprávou i návrat českého dabingového týmu. Do kin se dnes po slavnostní pražské premiéře vydají Anna s Elsou, Kristoffem, Olafem a Svenem, aby zachránili království Arendelle od velkého nebezpečí. Ještě než se dočkáte recenze, pojďte si s s námi zasoutěžit o vstupenky do kina a skvělé ceny k očekávanému animovanému hitu.

Soutěž o dárky k filmu Ledové království II
(5x balíček cen a 2 vstupenky do kina)

SOUTĚŽ probíhá od 20. listopadu do 28. listopadu 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Ledové království 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.