3Bobule lákají na jaro trailerem – Ramba, Hádek i Langmajer jsou zpět

Pár dní před Vánoci se tvůrci filmu 3Bobule připomínají oficiálním trailerem filmu. Zpátky do kraje vína nás zvou opět Tereza Ramba, Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer. Ve třetím pokračování oblíbené série nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Na plátně se objeví i několik nováčků. Mladou policistku si zahrála Lumíra Přichystalová, tajemného krasavce zase populární slovenský herec Braňo Deák. Ve filmu se objeví i Michal Isteník, známý ze seriálu Most. Podívejte se na trailer, ve kterém nechybí výrazný soundtrack, který k Bobulím prostě patří.

Ve filmu zazní hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předchozích dvou „dílech“ Bobulí, ale natáčení třetího už se bohužel nedožil. Film je mu věnován a jeho hlas bude provázet celým filmem. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospěly, mají trochu jiné starosti a také radosti. Diváci se ale opět mohou těšit na Kláru, kterou ztvárnila Tereza Ramba, Honzu alias Kryštofa Hádka i Jirku – Lukáše Langmajera. Podstatnou roli ve filmu opět hraje nádherná krajina kolem Pálavy a probíhající vinobraní.
Film, který bude mít premiéru 12. března 2020, vznikal v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice.

Třetí pokračování kultovní komedie napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Hudbu k filmu skládá Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři, dvě série seriálu Vinaři, a koprodukoval filmy Lidice a Martin a Venuše.

-red-
foto/video: Bioscop, Totalfilm Media, Tomáš Vican © 2019