Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

V kinech od 19. prosince

Jen dvě novinky posílají distributoři tento týden do kin. Vládnout bude zcela jistě vyvrcholení hvězdné sády Star Wars: Vzestup Skywalkera. IX. epizoda hvězdných válek vstoupila do kin dokonce už včera. Dnes vstupuje do kin i kanadský animák Trollové a kouzelný les. Obojí je v kinech k dispozici i s českým dabingem.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (USA, 2019)

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Star Wars: Vzestup Skywalkera
Star Wars: The Rise of Skywalker
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Fantasy
USA, 2019, 155 min
Režie: J.J. Abrams
Scénář: J.J. Abrams, Derek Connolly, Chris Terrio, Colin Trevorrow
Kamera: Daniel Mindel
Hudba: John Williams
Hrají: Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Lupita Nyong’o, Mark Hamill, Andy Serkis, Keri Russell, Billie Lourd, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Billy Dee Williams, Richard E. Grant, Joonas Suotamo, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Dominic Monaghan, Matt Smith, Carrie Fisher (a.z.), Nasser Memarzia


Trollové a kouzelný les (Norsko / Kanada, 2018)

Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel.

Trollové a kouzelný les
Troll – Kongens hale
Troll: The Tale of a Tail
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Komedie
Norsko / Kanada, 2018, 90 min
Režie: Kevin Munroe
Scénář: Paul Gerstenberger
Hrají: Richard Dumont, Angela Galuppo, Mark Camacho, Elana Dunkelman

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast