Na nože – detektivka jako z pera Agathy Christie (video)

Na Slovensku již dnes, v Česku příští čtvrtek 9. ledna. Do kin vchází kritiky oslavovaná komediální kriminálka Na nože. Film, který zahraniční recenzenti srovnávají s těmi nejlepšími díly z pera Agathy Christie zdobí skvělá herecká sestava. V jejím čele je Daniel Craig jako neomylný detektiv Benoit Blanc. Moderní detektivka se starosvětskými prvky pochází z režisérské kuchyně Riana Johnsona. Sám režisér popsal postavu Daniela Craiga jako “amerického Poirota”. Podívejte se na video, které shrnuje zahraniční reakce, trailer i unikátní retro trailer.

Když slavného autora detektivek Harlana Thrombeyho (Christopher Plummer) najdou mrtvého v jeho sídle po oslavě 85. narozenin, na místě činu se záhadně objeví svérázný a šarmantně neodbytný detektiv Benoit Blanc (Daniel Craig). Postupně vyslýchá členy rozhádané excentrické rodiny s oddaným služebnictvem, aby rozmotal síť důmyslně utkanou ze lží a polopravd a vylovil z ní pravdu o smrti starého pána.
V dalších rolích se představí Chris Evans, Lakeith Stanfield, Ana de Armas, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford a další.

Do českých kin film vstoupí 9. ledna.
Na Slovensku je film v kinech od 2. ledna.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment © 2019