Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚMRTÍ: Zemřela herečka Hana Brejchová, která se proslavila rolí ve filmu Lásky jedné plavovlásky Miloše Formana. Bylo jí 77 let. Připomeňte si ji zde.

Do kin vtrhne vylepšený Sonic a Jim Carrey jako Dr. Robotnik

Pro mnohé třicátníky a čtyřicátníky je film podle konzolových her společnosti Sega nostalgickým popíchnutím k návštěvě kin. A tak tentokrát do potemnělých sálů vyrazí mnozí otcové se svými ratolestmi dobrovolně. O důvod víc po faceliftu, jakým původně nepříliš dokonalý Sonic prošel. Kauza Sonic totiž před pár měsíci zaskočila studio Paramount. Diváci byli velmi nespokojeni se vzhledem legendárního ježka a tvůrci nátlaku fanoušků nakonec podlehli. Na následujícím obrázku můžete srovnat nový i původní vzhled nyní už i filmové postavičky. Animátoři vylepšili proporce postavy (už není vytáhlý a extrémně hubený), výrazně zvětšili oči a upravili i nosík a pusu. Mnohé diváky taky děsily Sonicovy zuby. Ty byly v nové verzi potlačeny.

Ježek Sonic – „po a před“

Dnešní generace třicátníků a čtyřicátníků si moc dobře pamatuje jakou mánii v devadesátých letech vzbudila hra společnosti Sega Sonic The Hedgehog (Ježek Sonic). Pod stejnojmenným názvem už tento čtvrtek pošle společnost CinemArt do kin hraný film s tímto hyper rychlým ježkem. Proti němu pochopitelně musí stát obávaný Dr. Robotnik. Toho ztvárnil Jim Carrey (v českém znění Bohdan Tůma). Sonicova parťáka si zahrál James Marsden. Sonica v originále mluví Ben Schwartz.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Připravujeme soutěž a recenzi filmu[/pullquote]

-red-
foto/video: CinemArt, Paramount, koláž Totalfilm.cz © 2020

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast