Filmové Super Bowl spoty přehledně (video)

Finále amerického Super Bowlu zajímá filmové fanoušky především kvůli reklamním přestávkám. V nich se každoročně objevují ty nejdražší komerční spoty vůbec. A část prostoru si kromě běžných firem blokují i filmová studia. I letos diváci mohli vidět zajímavé a nadupané třicetivteřinové upoutávky. V rámci největšího amerického sportovního svátku diváci viděli spoty na filmy Rychle a zběsile 9, Black Widow, Top Gun: Maverick, Není čas zemřít, Tiché místo: Část II., Mimoni: Padouch přichází, Spongebob: Houba na útěku a Neviditelný.
V následujícím přehledu, který během dne budeme aktualizovat vám přinášíme spoty s českými titulky.

Rychle a zběsile 9  premiéra: 21. května

Po pátečním traileru je tu stylová krátká upoutávka s chorálem Hallelujah. Dom má opět starosti s rodinou a i v krátkém spotu je vidět návrat jednoho týpka, kterého jsme všichni už považovali za mrtvého.


Black Widow premiéra: 30. dubna

Natasha se vrací. Sice nevstala z mrtvých, ale to nevadí. Na její příběh jsme všichni hodně zvědaví. Sekundovat jí v nové marvelovce bude Florence Pugh, která je nyní k vidění v Malých ženách. Nechybí ani David Harbour či Rachel Weisz.


Top Gun: Maverick premiéra: 16. července

Z osmdesátek skočil Tom Cruise rovnou do roku 2020. Byla to dlouhá cesta a jaká byla a jaká teprve bude se dozvíme v létě. Vypadá to na nadupanou jízdu. V tomto případě možná spíš šílený let.


Mulan premiéra: 26. března

Mulan dostává svou hranou verzi. A zdá se, že Disney tentokrát cílí na starší diváky. Už podle prvního traileru a čerstvého spotu to nevypadá na masový rodinný film. O to víc se na nové zpracování klasiky těšíme a dává nám větší smysl než třeba nedávný Lví král.


Tiché místo: Část II. premiéra: 19. března

Pokračování rodinného projektu Johna Krasinskyho a Emily Blunt nabídne bezprostřední pokračování těžkého osudu rodiny Abbotových. Vrátí se ale i postava Johna Krasinskyho v několik prequelových scénách. Dozvíme se totiž, jak invaze mimozemšťanů začala.


Není čas zemřít premiéra: 8. dubna

Po pětadvacáté a s Danielem Craigem naposledy. 25. bondovka láká v Big Game spotu na změnu. Změnu čeho? Bonda? Nebo redefinici žánru či postavy? Každopádně příslib v titulcích traileru zní zajímavě. Režíruje Cary Fukunaga (Temný případ), tak možná i v tom bude ta změna. Uvidíme na začátku dubna. Už se nemůžeme dočkat!


Mimoni: Padouch přichází premiéra: 2. července

Mimoni už sice měli svůj vlastní film před pěti lety. Naposledy se ale v kinech objevili v roce 2017 ve třetím pokračování hitu Já, padouch. Žlutí skrčci se zvláštním jazykem se vrátí v červenci.


SpongeBob ve filmu: Houba na útěku premiéra: 28. května

SpongeBob se vrací ve svém druhém filmu a s sebou přivádí ikonické VIP osobnosti. A pustí se do hledání Garyho. On totiž zmizel!

Další právě připravované trailery:
Neviditelný

Poslední trailer doplníme po nasazení českých titulků.

-red-