Nepřehlédněte

Tom Hanks a jeho žena se v Austrálii nakazili koronavirem

Tom Hanks a jeho žena Rita Wilson oznámili, že se nakazili koronavirem. Slabost a domnělé nachlazení je podle hercových slov potkalo v Austrálii při přípravě natáčení filmu o Elvisu Presleym. Třiašedesátiletý Hanks bude mít v červnu v kinech novinku Greyhound: Bitva o Atlantik. Válečný film, ke kterému Hanks napsal scénář a hraje v něm hlavní roli vychází ze skutečných událostí druhé světové války.

“Rita a já se cítíme unavení, nachlazení a bolí nás svaly. Aby bylo všechno v pořádku vzhledem k současné situaci, byli jsme testováni na koronavirus. S pozitivním výsledkem. Co teď? Musíme dodržovat oficiální zdravotní nařízení a jsme společně se ženou v karanténě. Dávejte na sebe pozor!” uvedl herec na svých sociálních sítích.

Světová zdravotnická organizace vyhlásila ve středu pandemii. Opatření proti šíření koronaviru zavedla i Česká republika. Stát uzavřel veškeré školy a zakázal akce nad 100 účastníků. Nařízení postihlo i kina a filmové distributory, kteří ruší či posouvají filmové premiéry na neurčito. Zrušena byla premiéra filmu 3Bobule, festival Febiofest a zcela zavřela síť multikin Cinestar.

-red-
foto/video: Falcon © 2020