Velkolepý finální trailer Black Widow je venku

Marvel studio dnes zveřejnilo finální trailer očekávané ženské sólovky Black Widow. Podívejte se na čerstvé video s dabingem nebo titulky. Už víme (z pochopitelných důvodů), že Black Widow se na plátně může zjevit pouze v prequelu. Sólovka, které se konečně sexy špiónce dostalo, nabídne velkolepý pohled do její minulosti. A velkolepý je i hlavní trailer. Posuďte sami. Je nabitý akcí i náznaky vtipu. Zdá se, že tentokrát fanoušci dostanou umírněnější špionážní marvelovku, která ale nebude ošizená na akci a komponentech, na které jsem u Marvelu zvyklí.

Ve filmu uvidíme Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, Davida Harboura a další. Snímek režírovala australská režisérka Cate Shortland (Lore). Black Widow je teprve druhou sólovkou z marveláckého filmového univerza. Novinka se Scarlett Johansson je vymodleným titulem, který si fanoušci dlouho přáli.

“Jen málo herců může říct, že hrálo jednu postavu 10 let,” říká Scarlett Johansson a dodává, že si váží, že se mohla Natashe Romanovové za ty roky dostat pod kůži.
Do kin nová marvelovka vstoupí 30. dubna.