Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJDOJEMNĚJŠÍ ANIMÁK ROKU? UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER ROZZUM V DIVOČINĚ?

Tenet se opět posunul, tentokrát na 13. srpen

O další dva týdny se nám prodlouží čekání na Nolanův sci-fi spektákl Tenet. Jde už o druhý posun. Původně měl film jít do kin 16. července, ale koronavirová krize zapříčinila jeho posun na 30. červenec. V závislosti na zatím špatné situaci v USA se film nyní posouvá o další dva týdny na 13. srpen. Doufejme, že tento přesun je už definitivně poslední.

Jeden z největších režisérů současnosti pracoval na tomto projektu řadu let a do této chvíle o něm mnoho podrobností neodhalil. V popředí jsou dva špioni, kteří se snaží zabránit 3. světové válce. V hlavních rolích uvidíme Johna Davida Washingtona a Roberta Pattinsona. Ale i další obsazení je hvězdné. Nechybí Aaron Taylor-Johnson, Elizabet Debicki, Michale Caine či Kenneth Branagh.

Jde o špionážní akční sci-fi drama, o kterém se řadu měsíců spekuluje jako o volném pokračování Počátku. Jsou to ale jenom spekulace, stále není jisté, že to tak opravdu je. Fanoušci samozřejmě i houfně spekulují o významu slova Tenet. Na internetu se objevila teze, že i film bude tkzv. palindrom (slovo, které má stejné znění při čtení od začátku i od konce). Tenet by dával smysl (dalo se na něj dívat nebo ho pochopit) i obráceně, tedy od konce k začátku.

-red-
foto/video: Warner Bros. / Vertical Entertainment © 2020

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast