Nepřehlédněte

Smečka: Soutěž o hokejové filmové dárky

Ve čtvrtek dorazí do kin novinka Tomáše Polenského Smečka. Koprodukční film vypráví příběh šestnáctiletého Davida, který nastoupí do hokejového týmu a chce zabojovat o místo brankářské jedničky. Jenže nováček v pevně semknutém týmu, to nevěstí nic dobrého. Co dělat, když tě spoluhráči nevezmou mezi sebe, a opustí tě holka? Spirála šikany, odvety a vzájemných bojů se roztáčí. Soutěžte s námi o dárky k filmu.

SOUTĚŽ probíhá od 7. do 14. října 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Smečka”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
%d blogerům se to líbí: