Pokračování Spider-Mana odhalilo název ve vtipném videu

Tom Holland, jeden z nejtalentovanějších mladých herců současného Holywoodu, je se svou prořízlou pusou noční můrou producentů. Třiadvacetiletý herec během let při rozhovorech nechtíc vyspoileroval řadu detailů z natáčených Marvelovek. Studio mu proto zřídkakdy posílá víc ze scénáře, než nezbytně musí, a během natáčení scény pohřbu Tonyho Starka v Avengers: Endgame dokonce Tomovi tvůrci napovídali, že jde o scénu svatby některé z postav, aby Iron Manův skon někde nepropálil. Z Tomových spoilerových průpovídek se nakonec stalo vtipné meme, které se Marvel a Sony nebojí využít k oznámení dlouho tajeného názvu třetího Spider-Mana. 

V příspěvcích na Instagramu během dneška Tom spolu s hereckými kolegy Zendayou a Jacobem Batalonem oznámili falešné názvy chystané komiksovky, ve které by se měly objevit i předchozí verze Spider-Mana ze starších filmů s tvářemi Tobey Magueira a Andrew Garfielda a Marvel by tak s tímto ambiciózním projektem měl naplno vykopnout filmové čachry s multiverzem, které již nyní na Disney+ otevírá seriál WandaVision a má se mu věnovat i druhý díl Doctora Strange.

Spider-Man: No Way Home

Fandové už několik měsíců spekulují nad různými názvy obsahujicími slovo Home (vzhledem k titulnímu Homecomingu a Far From Home u předchozích dílů). Po jejich vytrolení falešnými názvy na Instagramu Marvel a Sony před chvílí ve vtipném meta videu oznámili skutečný název nového Spider-Mana, který by se měl do kin s porcí štěstí podívat už letos o Vánocích s podtitulem… No Way Home!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Holland (@tomholland2013)

Na konci předchozího Far From Home (Daleko od domova), který kvůli pandemii již přes rok zůstává nejnovější filmovou Marvelovkou, bylo Spider-Manovo pravé já odhaleno široké veřejnosti. Podtitul “Není cesty domů” je tedy k aktuální situaci, kterou postava musí řešit, adekvátně výmluvný.

Doufejme, že se třetí Spideyho dobrodružství v MCU ještě letos do kin skutečně podívá a že půjde o minimálně stejně skvělou zábavu, jako u jedničky a dvojky. Režíruje opět Jon Watts, který předchozí díly režíroval a Marvel mu svěřil i připravovaný reboot Fantastické čtyřky.

Oficiální český název distributor oznámí až po jeho schválení studiem.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Sony, Marvel, Falcon, Totalfilm Media © 2021