Nepřehlédněte

Netflix chystá pokračování Bird Boxu – soutěžíme o knižní předlohu filmu

Nedávno jsme vás informovali o chystané dvojce netflixovského Bird Boxu (V pasti). Teď tu pro vás máme exkluzivní soutěž o předlohu chystaného pokračování. Půjde totiž o adaptaci knihy od Joshe Malermana Malorie. Tuto postavu ve filmu ztvárnila Sandra Bullock. 

Bird Box – Sandra Bullock

Bird Box jde cestou vyšlapanou Živými mrtvými a producenti se rozhodli jeho postapokalyptický svět ještě trochu vytěžit přemístěním děje do jiné lokace. Horor o monstrech, kteří odsoudili lidstvo k vynucené slepotě, zaznamenal v roce 2018 na Netflixu značný úspěch, režiséři, scenáristé a producenti Alex a David Pastor proto dostali za úkol připravit spin-off situovaný namísto do Ameriky tentokrát do Španělska.

Bird Box

Malorie začíná tam, kde Bird Box skončil, ve Slepecké škole Jane Tuckerové. Malorie zde se svými dvěma dětmi, Tomem a Olympií, stráví klidné dva roky. I zde se však odehraje tragédie, když dovnitř vniknou tvorové stejně jako do domu v ulici Shillingham. Malorie musí se svými dvěma dětmi opět uprchnout do děsivého nového světa. Jak přečká nástrahy výchovy dvou svéhlavých dětí ve světě, kde jsou nezbytné nekonečné zákazy a omezení? Dokáže je ochránit před tvory i zlými lidmi? A když jednoho dne zaklepe na její dveře cizí muž a přinese jí zprávy, o jakých se jí ani nesnilo, odváží se vydat do neznáma znovu? Tentokrát hraje Malorie hlavní roli. Se svými dětmi stane tváří v tvář nebezpečí a musí se utkat se svými nejhoršími obavami – těmi ve svém nitru i těmi v okolním světě.

Soutěž o 3x knihu Malorie

SOUTĚŽ probíhá od 30. 3. do 6. 4. 2021. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Dobrovský. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Malorie”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto: Netflix © 2021