Dvojka Venoma láká dalším trailerem, Carnage se pořádně ukázal (video)

Trvalo to skoro týden, ale vaše najeté žíly, zaťaté pěsti a freneticky zvýšená tepovka se mohou vrátit k normální lidské fyziognomii. Konečně pro vás totiž máme lokalizovaný trailer druhého Venoma, který opětovně ukázal svou pozici nejočekávanější filmové ochutnávky v historii vesmíru – nebo alespoň českého YouTubu, což je skoro totéž.

Den po dni jsme se tak v uplynulém týdnu mohli u všech svých příspěvků dočítat zasvěcené a zároveň i zcela smyšlené poznatky o pozdržení lokalizace a uveřejnění traileru ze zcela fiktivních důvodů; v jednom komentáři jsme se dočkali dokonce velice detailní, leč z prstu vycucané analýzy vysvětlující systém čekání na vypršení jakési smluvní lhůty, po které budeme moci trailer zveřejnit. Skutečný důvod pozdržení české ukázky kvůli skutečným smluvním závazkům samozřejmě komentovat ani prozradit nemůžeme, důležité ale je, že jsme se dočkali.

Venom: Carnage přichází

V nové ukázce se tak v plné parádě představuje červený symbiont Carnage, pod jehož slizem se ukrývá viditelně dobře se bavící Woody Harrelson, který uslintanému dobrákovi Venomovi evidentně pořádně zatopí. Při Carnageově řádění bychom se měli dočkat na poměry přístupného ratingu i poměrně drsného násilí, uvidíme tedy, kam až se režírující Andy Serkis odvážil zajít.

Nového Venoma bychom se měli dočkat v kinech 16. září, katastrofální kasovní výsledky amerických kin a nový nárůst tamního počtu nakažených variantou delta ovšem bohužel dost možná povede k opětovnému pozdržení titulu, který jsme měli původně vidět již vloni na podzim. Ale třeba se nakonec v tomto termínu filmu dočkáme, uvidíme.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Sony, Marvel, Falcon © 2021