Ve Zlíně se představují Oskar Hes a Veronika Divišová, letošní Young Stars festivalu

Už v pátek byl na Zlín Film Festivalu Oskar Hes, který se účastnil tradičního sázení stromů ve festivalové aleji. Dnes ho na festivalu doplní Veronika Divišová. Mladí herci jsou letošními Young Stars a na festivalu je čeká řada akcí i setkání s diváky. Podívejte se na video z pátečního sázení stromů.

Oskar Hes účinkoval jako dítě v mnoha muzikálech anebo v pořadu pro děti Kouzelná školka. První velkou roli mu nabídl seriál Pustina, následovaly role ve filmech Dukla 61, Bábovky či Zátopek. V současné době se připravuje na roli ve filmu Bratři. Na Zlín Film Festivalu se představuje ve dvou filmech: Město a Spící město.

Young Stars Oskar Hes a Veronika Divišová

Veronika Divišová se s Oskarem objeví v hlavní roli filmu Město. Veronika se poprvé před kameru postavila jako pětiletá v seriálu Cukrárna, o rok později už hrála v pohádce Dešťová víla a ve snímku Cizí příběh. V roce 2011 získala hlavní roli v rodinném filmu Tady hlídám já. Mladší generace ji mohla vidět v televizním pořadu Wifina, který moderovala od roku 2013. Asi nejvýrazněji se do povědomí diváků v poslední době zapsala v televizní minisérii Božena, kde ztvárnila dceru Boženy Němcové.

Oba mladé herce lze v sobotu vidět v kinech při filmových úvodech, na setkání s novináři a odpoledne od 16 hodin na červeném koberci před kongresovým centrem ve Zlíně.

-red-
foto/video: Totalfilm Media © 2021