Panství Downton: Nová éra – pokračování klasiky ukázalo první teaser trailer

Pokračování filmové verze Panství Downton s podtitulem Nová éra ukázalo fanouškům první záběry z filmu. Kolem filmu ale panuje nezvyklé informační embargo. Nevíme v tuto chvíli vůbec nic ze zásadních dějových linek. Z následujícího teaseru se toho mnoho vydedukovat nedá, soustředí se totiž na hraběnku vdovu v podání Maggie Smith.

Snímek Nová éra navazuje tam, kde film z roku 2019 skončil. Nejen že je hraběnka stále naživu, ale je připravena odhalit údajně hluboké a temné tajemství.
“Před lety, ještě než jste se narodili, jsem potkala muže. A teď jsem získala vilu na jihu Francie,” vysvětluje své rodině.

Panství Downton (foto: CinemArt)

Mezitím vidíme záběry ze zmíněné vily, svatbu Toma Bransona a také mnoho známých tváří ze seriálu – nemluvě o nováčcích, jako je herečka Laura Haddock, která hraje členku vyšší společnosti Myrnu Dalgleish.

“Snažíme se akcentovat skutečnost, že Crawleyovi z Downtonu jsou téměř ve třicátých letech minulého století, což je teprve začátek moderního světa,” řekl nedávno časopisu People tvůrce Panství Downton a scenárista filmu Julian Fellowes.

Nic dalšího o druhém filmovém díle nevíme, budeme si muset počkat na plnohodnotný trailer.
Do českých kin film uvede 24. března 2022 CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021