Herci z Harryho Pottera o návratu do Bradavic ve vzpomínkovém speciálu HBO (video)

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson se společně s režisérem Chrisem Columbusem a dalšími známými představiteli postav ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi poprvé vrátí do Bradavic, aby oslavili výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců, prvního z celé kouzelnické ságy, který měl premiéru před 20 lety. Podívejte se na video s rozhovory, ve kterých tvůrci popisují své pocity z návratu do kouzelných kulis.

Retrospektivní speciál Harry Potter a dvacet let filmové magie: Návrat do Bradavic bude od 1. ledna k vidění na HBO GO a láká fanoušky, aby nakoukli pod pokličku natáčení jedné z nejoblíbenějších filmových sérií všech dob. Prostřednictvím zcela nových podrobných rozhovorů s herci diváci budou moci zažít filmový kouzelnický svět na vlastní kůži. Následovník podobného speciálu Přátelé: Zase spolu zlákal k návratu celou řadu tváří spojených s původními kouzelnickými filmy, ukáže se v něm mj. Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch a Ian Hart.

NAVRAT-DO-BRADAVIC

Daniel Radcliffe, Emma Watson a Ruppert Grint při Návratu do Bradavic (foto: HBO)

Vždycky o tom budu rád mluvit. Lidi si občas myslí, že po těch letech už vzpomínám nerad, ale to by znamenalo úplně ignorovat svoje dětství a dospívání,” vysvětluje Daniel Radcliffe, proč se ochotně a rád do Bradavic vrací alespoň ve vzpomínkách zachycených ve speciálu, který vzdává hold všem, jejichž ohromné úsilí stálo za vznikem těchto filmů, a rodině, která se před dvaceti lety ve studiích Warner Bros. v Londýně zrodila. Oslaví také jedinečný odkaz Harryho Pottera, který se nesmazatelně vepsal do srdcí, myslí a představivosti celých rodin a fanoušků po celém světě.


-red-
foto/video: Totalfilm Media, HBO, Warner Bros. © 2021