Bullet Train: Akční jízda vlakem z Tokia s vražednou dvojkou Pitt-Bullock (teaser)

Je tu nový trailer k filmu Bullet Train režiséra Davida Leitche, který láká na očekávanou šílenou akční vřavu s Bradem Pittem a Sandrou Bullock v hlavních rolích. Film je inspirován stejnojmenným japonským bestsellerem, který napsal Kótaró Isaka a který se odehrává v japonském vlaku jedoucím z Tokia do Morioky. Podívejte se na první teaser trailer.

Trailer nás seznamuje s několika profesionálními zabijáky, kteří se setkávají během cesty vlakem, kde se každý z nich snaží splnit jinou zakázku. Netrvá to dlouho a zabijáci si uvědomí, že nejsou jedinými vrahy na palubě. A aby to bylo ještě podezřelejší, zdá se, že jejich jednotlivé úkoly spolu souvisejí – všichni zabijáci dostali za úkol získat tajemný kufřík. To znamená, že každý nájemný vrah má spoustu důvodů nedůvěřovat svým kolegům a domnívat se, že se také může stát terčem. A co dělají profesionální zabijáci, když se cítí v pasti? Přesně tak – udělají cokoli, aby přežili.

Bullet Train (foto: Falcon)

David Leitch je také známý jako spolurežisér Johna Wicka, filmu, který v roce 2014 vrátil akční žánr do áčkových filmových pater.

Hvězdné obsazení filmu nabídne kromě zabijáka Brada Pitta a jeho vražedné spojky Sandry Bullock (její roli měla původně hrát Lady Gaga) třeba Joeyho Kinga, Michaela Shannona, Aarona Taylora-Johnsona, Hioyukiho Sanadu (Mortal Kombat) a další.

Bullet Train dorazí do českých kin 15. července v distribuci Falconu.

-red-
foto/video: Falcon © 2022