Soutěž s romantickou komedií Prezidentka

Romantická komedie Rudolfa Havlíka Prezidentka dneškem vstupuje do českých kin. Vypráví o Kateřině, nově zvolené hlavě českého státu, která nečekanou shodou náhod narazí na novou lásku. V hlavních rolích se představí Anna Geislerová a Ondřej Vetchý. Podívejte se na nové video ze zákulisí, nahlédněte také na červený koberec slavnostní premiéry a soutěžte s námi o trička a něco sladkého.

Včera večer v pražských kinech Lucerna a Světozor proběhla slavnostní premiéra filmu. “Taková role se přijímá se zodpovědností a láskou, protože i o těhle dvou věcech ten film je. Je o vážné věci, ale pohybujeme se v žánru romantické komedie. Máme léto a chceme se smát a bavit. To jsme točili, to jsme chtěli a já doufám, že se nám to povedlo,” vysvětlovala Anna Geislerová na podiu před začátkem projekce, která odstartovala cestu Prezidentky českými kiny.

Zásadní postavou v Prezidentce je postava bodyguardky Martiny, která se zvolením ženy do pozice hlavy státu získává pozici šéfa prezidentské ochranky, aby hlavní postavu mohla doprovázet i tam, kam muži nemívají přístup. Vanda Chaloupková při přípravě na roli absolvovala náročný fyzický trénink a musela kvůli ní dokonce odletět přes celou planetu… s čímž souvisí naše soutěžní otázka, jejíž odpověď najdete v novém videu z placu.

Soutěž o trika a sladké překvapení


SOUTĚŽ probíhá od 23. 6. do 28. 6. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost AQS. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést
“Prezidentka”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.