Dvojka Shazama i Black Adam mají nové upoutávky

Máme tu další lokalizované trailery z produkce DC a Warnerů. Dlouho očekávaný trailer Shazam: Hněv bohů i další video k Black Adamovi byly zveřejněny na Comic-Conu v San Diegu. Chystané pokračování Shazama se v kinech objeví v prosinci, Black Adama s Dwaynem Johnsonem se dočkáme už v říjnu. Podívejte se na čerstvá videa s titulky.

Shazam: Hněv bohů

Nově zveřejněný trailer udává tón, který bychom měli od chystaného filmu očekávat. V traileru vidíme dospělého superhrdinu Billyho Batsona, který zpochybňuje své schopnosti hrdiny a vtipně se měří se členy Ligy spravedlnosti. Zdá se, že je ze superhrdinství poněkud rozpolcen a to by mohl být docela problém, protože dvě ženštiny se superschopnostmi se zmocní hole, která by mohla napáchat pořádné škody.

V připravovaném filmu se vrátí Asher Angel jako Billy Batson a Zachary Levi jako jeho superhrdinské alter ego Shazam. Také Jack Dylan Grazer jako Freddy Freeman a Adam Brody jako jeho dospělá superhrdinská podoba. Faithe Herman se rovněž vrací jako Darla Dudleyová a Meagan Good jako dospělé superhrdinské alter ego Darly. Stejně tak se diváci dočkají Iana Chena jako Eugena Choie a Rosse Butlera, který se vrací, aby převzal svůj dospělácký superhrdinský plášť. Jovan Armand si také zahraje Pedra Peňu a jeho dospělý protějšek ztvární D. J. Cotrona. Kromě toho se vrací Grace Fulton jako Mary Bromfieldová. Marta Milans a Cooper Andrews budou hrát pěstouny Billyho a jeho sourozenců. Ve filmu se objeví také Djimon Hounsou, Rachel Zegler, Helen Mirren a Lucy Liu.

Do kin se pokračování Shazama podívá 22. prosince.

Black Adam

Ve svém prvním filmu bude muset Black Adam vrátit zašlou slávu svému národu Kahndaq, kterému vládl, dokud nepřišla k úhoně jeho rodina. Adam se obrátil do temnoty a neúmyslně vypustil démony známé jako Sedm smrtelných hříchů. Postava se původně měla objevit už jako záporák právě v Shazamovi z roku 2019, produkce ale rozhodla o představení postavy ve vlastním filmu, než se postavy střetnou.

Film jsme původně měli vidět už vloni v prosinci, koronavirové restrikce a rozsáhlé přetáčky filmu nakonec jeho premiéru ale odsunuly na letošní červenec a následně až na podzim. V Česku ho nakonec distribuční společnost Vertical Entertainment uvede 20. října.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Warner Bros.