Střídavka: Nová komedie od režiséra Báječných let pod psa představuje trailer

V srpnu se do kin chystá nová vztahová komedie Střídavka. Vznikla pod taktovkou režiséra Petra Nikolaeva, který má na kontě takové tituly jako Báječná léta pod psa, Příběh kmotra nebo Lidice. „Střídavka by měla být zábavná, břitká, chytrá v dialozích, občas dojemná. Na lehkých nohách. Vůbec by pak neměla být blbá,“ věří Martin Hofmann. Podívejte se na trailer.

Martin Hofmann má plán. Udržet v chodu jednu rodinu bývá složité, ale mít společný plán hned pro tři rodiny, to už vyžaduje odborný přístup. V komedii Střídavka se Martin Hofmann, Anna Polívková, Jitka Čvančarová, Jiří Vyorálek, Kristina Svarinská nebo Eva Holubová s humorem a nadhledem podívají na fenomén střídavé péče. Když se ze tří rodin stane jedna velká, dají se očekávat karamboly a zmatky nejen v rodině, ale i ve vztazích.

Střídavka – z natáčení – Petr Nikolaev a herci

Udržet v chodu jednu běžnou rodinu je často nadlidský úkol a postavy filmu spolu díky vzájemným vztahům tvoří rodinu opravdu nadměrné velikosti. Její fungování a vzájemné doplňování kvůli střídavé péči o děti už se pak podobá složité válečné logistice. Organizaci tolika lidí se hrdinové rozhodnou vyřešit přísným řádem a harmonogramem, jenže pro partnerské vztahy žádný plán a jistota neexistuje. O své štěstí a lásku budou muset všichni přeci jen zabojovat.

„Střídavka je komedie, ale chtěli bychom ve filmu obsáhnout různé emoce, neměla by to být jen legrace za každou cenu. Ve své náladě by se film měl podobat třeba Báječným létům pod psa, říká režisér Petr Nikolaev.

Do kin film od 4. srpna uvede Bontonfilm.

-red-
foto/video: Luminar Film, Bontonfilm © 2022