Za vším hledej ženu: Hana Vagnerová se v nové komedii plácá ve vztazích

Do kin právě vstupuje novinka Miloslava Šmídmajera Za vším hledej ženu. Tvůrci slibují osobitý situační humor i silné herecké obsazení. Novou vztahovou komedii, která nabízí velkou hereckou příležitost pro tři známé herečky – Hanu Vagnerovou, Betku Staňkovou a Terezu Lehkou. V novém videu představuje Hana Vagnerová hlavní postavu Alex.

Třicetiletá Alex neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. A když potká staršího charizmatického Alberta, podlehne jeho šarmu. Okamžitě se zamiluje, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. A v tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení.

“V nové komedii Za vším hledej ženu hraju postavu Alex, která má svůj život perfektně srovnaný… Tedy ten pracovní. Svůj osobní nemá srovnaný vůbec. Dost se v něm nevyzná, tápe v něm. Je taková celá zmatená, přecitlivělá… Vlastně nechápu, proč mě Miloš Šmídmajer do té role obsadil, protože samozřejmě tohle já nejsem. Já mám srovnaný i ten osobní život,“ říká s nadsázkou a smíchem Hana Vagnerová.

Za vším hledej ženu (foto. Bio Ilusion)

Je to film, který by vám měl udělat dobře. Anebo jak já říkám, zabalit vás do takové cukrové vaty. Ukázat svět z takových měkčích úhlů. A je úplně zbytečný tam najednou napálit zničehonic obrovskou sexuální scénu, kterou by diváci podle mě vlastně upřímně ani uprostřed takového filmu nechtěli vidět, protože to tam prostě nepatří,” dodává Hana s tím, že milostné scény ve filmu jsou vkusné a přitom plné vášně.

Kromě již jmenovaných hereček se ve filmu objeví také Marek Vašut, Marek Němec, Igor Orozovič, Jiří Vyorálek, Albert Čuba nebo Vladimír Polák.
Film se natáčel převážně v Ostravě. Diváci poznají například Komenského sady, ulici 30. dubna, zámeček v Dolních Vítkovicích nebo letiště v Mošnově.

Film vznikl v produkci Bio Illusion a do kin jej právě uvedl Falcon.

-red-
zdroj: N. Klevcovová
foto/video: Bio Illusion, Falcon © 2022