After neskončilo, příští rok se znovu vydá Hardin za Tessou (teaser)

V posledním desetiletí se objevilo mnoho young adult romancí, které si získaly srdce divaček. Žádná z nich však pravděpodobně nebyla tak populární  jako filmová sága After. Série natočená podle knižní série Anny Todd, se dočkala čtyř pokračování a měla skončit letošním After: Pouto. Před uvedením tohoto filmu jsme se však od hvězdy série Hero Fiennese Tiffina dozvěděli, že se chystá pátý film, který sérii uzavře, After: Odloučení. O Vánocích se tak tvůrci rozhodli dát první teaser k filmu divačkám pod stromeček.

První teaser naznačuje cestu, kterou se Tiffinův Hardin vydává po přerušení vztahu s Tessou (Josephine Langford). Hardin to evidentně nenese dobře. Svěřuje se rodičům, že se mu nedaří psát, a vše, co dělá, jen směřuje zpátky k Tesse. Nedokáže se vyrovnat s faktem, že už s ní nebude. Nakonec se rozhodne za Tessou vyrazit.

Myslet si o sérii After můžeme cokoliv, ale ve svém žánru je to jedna z nejúspěšnějších sérií vůbec, zejména v období pandemie. První film vydělal celosvětově 69 milionů dolarů, jeho pokračování vydělalo 47 milionů dolarů během pandemie v roce 2020. Poslední dva filmy se distribuovaly i na online, ale i tak dokázaly celosvětově vydělat 21, respektive 19 milionů dolarů. Navíc jde o poměrně levné filmy, takže je pochopitelné, proč chce Voltage Pictures v této sérii pokračovat.

Doják pro menší i větší holčičky do českých kin vstoupí během roku 2023. Uvidíme, zda bude definitivně poslední.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2022