Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Bastardi se vrací po čtvrté s Reparátem (trailer)

Filmová cesta projektu Tomáše Magnuska Bastardi započala v roce 2010 a poměrně rychle si našla zaryté fanoušky i odpůrce. Každopádně na plátna kin se příběh ředitele školy Majera vrátil ještě dvakrát a vznikl také televizní seriál. Nyní se s podtitulem Reparát vrací Bastardi už po čtvrté a nabízí trailer. Do kin zamíří Bastardi: Reparát už 16. března.

Učitel Majer (Tomáš Magnusek) je propuštěn z vězení na amnestii. K sobě do domu si ho bere jeho spolužák ze základní školy Ivan (Zdeněk Godla), jenž žije v romském ghettě. Majer nemá nikoho z rodiny. Nikdo mu nezbyl, a tak nabídku Ivana vítá. Ivan Majerovi sdělí, že se mu rozhodl pomoci především z důvodu, že potřebuje znovu otevřít školu, na které dříve Majer učil a chvíli ji vedl. Ivan žijící v ghettě zná problémy své komunity a ví, že zrušení jejich oblíbené školy jim neprospělo. Majer začíná oslovovat své bývalé kolegy a především žáky, aby mu pomohli. Řada jeho žáků má také svoje děti. S nimi zažívá řadu komických situací. Netuší ovšem, že ho stále sleduje Dostál, nejstarší z mafiánské rodiny který ví, že Majer byl propuštěn a rozhodne se pomstít svého syna i vnuka.

Bastardi 4 – Natáčecí den 1 – 5. 3. 2021
(foto: Jan Sobotka)

Ve filmu se dále objeví Jiří Krampol, Eva Čížkovská, Jaroslava Obermaierová, Carmen Mayerová, Erik Karvai, Ota Jirák, Jan Přeučil, Igor Bareš a další.

Natáčení probíhalo od jara 2021 v minimálním štábu kvůli pandemii covidu-19. Film se pak po roční přestávce dotáčel v červnu 2022. Snímek napsal, režíroval a produkoval Tomáš Magnusek ve vlastní produkční společnosti.

-red-
foto/video: Tomáš Magnusek, Bioscop © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast