Pragueshorts pokračuje na KVIFF.TV, ke zhlédnutí je většina programu

Na KVIFF.TV pokračuje online část festivalu Pragueshorts, která potrvá do soboty 18. března. Diváci zde mohou zhlédnout přes 60 snímků z festivalového programu, včetně většiny oceněných snímků. Festival Pragueshorts, za kterým stojí pořadatelé MFF Karlovy Vary vyvrcholil 5. března vyhlášením vítězných krátkých snímků. Národní soutěž vyhrál film Vinland, který mimo jiné zabodoval na právě vyhlášených Českých lvech. Cenu za nejlepší film Mezinárodní soutěže získal libanonský film Stromy.

Na VOD platformě MFF Karlovy Vary KVIFF.TV je možné v rámci předplatného nebo za cenu 160 Kč zhlédnout téměř šest desítek filmů z festivalového programu. K vidění jsou snímky oceněné v Národní soutěži (včetně vítězného filmu Vinland ) i v Mezinárodní soutěži (včetně vítězného filmu Stromy), dále je možné zhlédnout většinu filmů ze soutěžní sekce LABO (včetně vítězného filmu Hnízdečko).

Srdce diváků a divaček 17. Pragueshorts si v kinech získal film Fairplaykterý vypráví o tom, co spojuje dospívajícího kluka toužícího po uznání, zaměstnance, jež se snaží prorazit, a manažera na konci kariéry, který chce sám sobě dokázat že ještě žije.

Ty nejlepší krátké filmy z Česka i zahraničí, vybraných týmem karlovarského festivalu budou na KVIFF.TV v rámci předplatného ke zhlédnutí do 18. března.
Podle redakce Totalfilmu stojí za pozornost také snímky Ostrov svobody, Láska od 9 do 5 nebo Atestace.

-red-
foto/video/audio: Totalfilm Media, KVIFF Group © 2023