Z kanálů leze nová generace hrdinů a Želvy ninja se představují v neokoukané animaci (trailer)

Roky se schovávali před lidským světem, teď se ale čtyři želváci vydávají ven, aby získali srdce svých newyorských sousedů, žili životy normálních teenagerů a možná u toho i zachránili několik nevinných. Když je nový přítel přivede na stopu záhadné skupiny kriminálníků, bezstarostné hrdinství ale rychle vezme za své. Na obzoru totiž je bitka s armádou mutantů.

Super Mario Bros. ve filmu, Spider-Man: Napříč paralelními světy a nyní i Želvy ninja: Mutantí chaos. Letošek bude dobrý rok pro fandy animovaných filmů, a další světoznámá, milovaná značka se vrací na plátna. Pubertální želvy Leonardo, Donatello, Michelangelo a Raphael řádí na stránkách komiksů už od roku 1990, poslední animované adaptace se pak dočkaly naposledy před šestnácti lety. Nejnovější film se oproti němu má ve větší míře soustředit právě na generační trable nevyzrálých bojovníků.  

První trailer vypadá hodně slibně, studio Nickelodeon se rozhodlo sáhnout po tak neokoukané, ruční malbu připomínající formě. Na projektu je zajímavé i jeho hlasové obsazení; v originále postavy dabují taková jména, jako Jackie Chan, Paul Rudd nebo Seth Rogen, který film i produkuje. Výsledek v kinech uvidíme 3. srpna.

-red-
foto/video: CinemArt © 2023