Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ V PRAZE. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Akcí nabitý finální trailer desáté kapitoly Rychle a zběsile je tady

Nový, akcí nabitý trailer k očekávanému pokračování nesmrtelné ságy Rychle a zběsile 10 je tady. Zhruba měsíc před kinopremiérou je tu finální video ve kterém se objevují padouši, kteří vytvořili spojenectví, a přehnané automobilové honičky, které popírají veškeré zákony fyziky. Podívejte se na zbrusu novou ukázku.

V pátém díle série Dominic Toretto (Vin Diesel) se svou partou elegantně sejmul mocného brazilského narkobarona. Velkou úlohu v tom sehrály jeden most v Rio de Janeiro a obří sejf, který po něm Domovi parťáci táhli. Nikdo z nich neměl tušení, že svědkem celé události byl zločincův syn Dante (Jason Momoa). Ten od toho dne osnuje plán pomsty, která má ošklivě postihnout nejen Toretta, ale i všechny jeho blízké, včetně Domova osmiletého syna. A protože na děti se nesahá, rozhodne se Toretto Danteho zastavit. Bohužel však příliš pozdě přijde na to, že tak odhodlanému a rafinovanému soupeři ještě nečelil. Zvlášť když má Dante neskutečný organizační talent a vytvoří tým, který spojuje jediná věc – nenávist k Dominicu Torettovi a jeho kámošům. Opulentní bitva, kterou střet obou táborů vyvolá, se bude odehrávat po celém světě, přičemž asi nejvíc bude hořet asfalt pod koly rychlých a zběsilých aut v nádherných kulisách italské metropole. Římské koloseum se tak znovu stane svědkem soubojů na život a na smrt.

Jason Momoa jako Dante v Rychle a zběsile 10 (foto: CinemArt)

Předchozí díl série zavedl Doma a jeho rodinu do vesmíru a někteří fanoušci spekulovali, jak tuhle šílenost může série vůbec překonat. Nuže, odpovědí je Rychle a zběsile 10 –  film, který je až po okraj naplněn výbuchy a pěstními souboji, kdy Dom a jeho tým udělají všechno pro to, aby Danteho zastavili dřív, než spálí celý svět na popel.

Na plátna se vrací herci Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, Charlize Theron a Scott Eastwood. Kromě Jasona Momoy a Brie Larson se v novém obsazení objeví také Daniela Melchior (Sebevražedný oddíl), Alan Ritchson, Helen Mirren a portorická legenda Rita Moreno v roli Domovy babičky.

Novinka je první kapitolou dvoudílného příběhu, který má celou franšízu ukončit (tomu ale stejně nikdo nevěří).

Rychle a zběsile 10 vstoupí do kin 18. května. Na plátna ho plnou rychlostí posílá CinemArt.

-red-
foto/video: Universal, CinemArt © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast