Holka se zamiluje do drsňáka: Krásná katastrofa míří do kin (video)

Film Krásná katastrofa (Beautiful Disaster) je adaptací stejnojmenného bestselleru Jamie McGuireové. Vznikl ve studiu Voltage, které produkovalo úspěšnou teen ságu After. Ze stejného ranku je i novinka, která na plátna nejprve slovenských (od 13. apríla) a posléze i českých kin (od 27. dubna) přinese další romanticko-erotický příběh pro teenagerky.

Příběh sleduje drsňáka Travise Maddoxe a Abby Abernathyovou, kteří se do sebe postupně zamilují. Abby (Virginia Gardner) věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox (Dylan Sprouse). Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.

Krásná katastrofa (foto: Voltage)

Vedle Sprouse a Gardnerové si ve filmu zahrají Austin North, Libe Barer, Rob Estes a Brian Austin Green (Beverly Hills 90210).

Filmovou adaptaci stejnojmenného knižního bestselleru režíruje Roger Kumble ve stejné produkci (Voltage), která se proslavila adaptací dalšího velkého knižního a filmového hitu After.  Kumbleovi nejsou adaptace romantických románů cizí, protože právě režíroval film After: Přiznání podle stejnojmenného románu Anny Todd.

Film do slovenských kin uvede Forum Film 13. dubna a do českých pak 27. dubna Vertical Entertainment.

-red-
foto/video: Voltage, Vertical Entertainment, Forum Film SK © 2023